رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشگل عجیب در شارژ z3plus+4

ali969

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان:گوشی سونی z3 plusهستش علامت شارژ نشون میده رو صفحه ولی شارژ نمیکنه باطری و عوض کردم ..کسی مسیرشو روی سلوشن داره برام لطف کنه اپلود کنه....دوستان مشگل عجیب پیش اومد که من تازه متوجه شدم ..گوشی شارژ میشه ولی روی نمایشگر باطری فقط 20% نشون میده گوشیرو ریستم کردم ولی باز همینطوره مینویسه شارژ پر ...در پست بالا شاید نبود اون قطعات بردو به این صورت در اورده ممنون میشم راهنمایی کنید جای اون قطعاتو کسی از دوستان میدونه راهنمایی کنه ...سپاس فراوان از همه استاتید

لینک ارسال
سلام دوست عزیز پایه های سوکتو چک کردین همه وصلا معمولا اگه پایه ها وصل نباشن چنین مشکلی پیش میاد

با سلام دوست عزیز پایه های سوکت شارژو شارژ قلع کردم ولی علامت شارژو نشون میده حتی شارژ پرم میشه فقط اون علامت بالا نشانگر شکل باطری روی بیست درصد مونده

لینک ارسال
سلام

از کجا متوجه میشین شارز کرده (یعنی اگه گوشی روشن خاموش بشه درصد شارز باطری بالا رفته)

سلام اقا سعید :منظورم اینکه وقتی روشنه شارژو بهش میزنی درصد باطری روی 20 درصد مونده ولی شارژو میکنه فقط اون بالا نشانگر همون 20 میمونه ولی وقتی گوشیرو خاموش میکنی میزنیش به شارژ شکل باطریرو نشون میده تا موقعی که پر نشون میده وقتی پر شد روشن که میکنی نشانگر 100درصدو نشان میده ...تو یه عکس چون گوشی زمین خورده چند تا قطعه ریز اس ام دی کنده شده شک ندارم از اوناس من جاشون گذاشتم ولی فکر کنم اشتباه باشه چون سلوشن نداشتم کسیم نداشت برام اپلود کنه بازم تشکر از شما ...ایراد همچنان باقیست

لینک ارسال

http://uupload.ir/files/aey1_img_20170206_152028.jpg

دوست عزیز پس اینجور که شما میفرمایید گوشی شارز میکنه فقط شما خطای نشانگر دارید

شاید با فلش درست بشه

ممنونم چشم فقط یه چیز اگر سلوشون این گوشیرو پیدا کردی برام بفرس ممنونت میشم یه عکس برات میفرستم اون بالا قطعاتی که روی برد با ماژیک علامت زدم مشخص نیست چه بوده شاید ایراد از همین جا باشه

لینک ارسال
چشم

مهندس ی سرشون نکردین تست کنین بیشتر مقاومتن شاید جواب داد

سلام متوجه منظورت نشدم ولی اگرم مقاومت باشه بهتره مقاومتشو سرجاش بذاریم شایدم خازن باشه بخاطر همین شک دارم هیچی ازش ندارم که ببینم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...