رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل خاموشی بعد فلش تبلت چینی پیرگادین

apadana22

ارسال های توصیه شده

درود خدمت همکاران عزیز.

تبلت پیرگادین مدل pc704s به شماره برد f761s-mainboard-v2.0.0 gt910 دارم که مشتری برای فلش اورد . بنده با فایلی ک داشتم فلش کرده ولی متاسفانه بعد بالا اومدن تاچ کار نمیکرد ک با فایل دیگری ک داشتم فلش کردم بعد تمام شدن فلش هر کاری کردم روشن نشد . کارهای انجام شده :

تست با منبه جریان میکشه ولی روشن خیر

با باتری و منبع به سیستم وصل میکنم صدای usb میاد ولی فلش انجام نمیشه البته با باتری چراغ ابی روشن میشه ولی با منبه نه

سوکت شارز را هم عوض کردم بازم نه

لطفا دوستان راهنمایی کنند/

لینک ارسال
درود خدمت همکاران عزیز.

تبلت پیرگادین مدل pc704s به شماره برد f761s-mainboard-v2.0.0 gt910 دارم که مشتری برای فلش اورد . بنده با فایلی ک داشتم فلش کرده ولی متاسفانه بعد بالا اومدن تاچ کار نمیکرد ک با فایل دیگری ک داشتم فلش کردم بعد تمام شدن فلش هر کاری کردم روشن نشد . کارهای انجام شده :

تست با منبه جریان میکشه ولی روشن خیر

با باتری و منبع به سیستم وصل میکنم صدای usb میاد ولی فلش انجام نمیشه البته با باتری چراغ ابی روشن میشه ولی با منبه نه

سوکت شارز را هم عوض کردم بازم نه

لطفا دوستان راهنمایی کنند/

سلام دوست عزیز.

تبلت شما بعد از فلش خاموش شده.پس نیازی به تعویض سوکت نبوده.

شما چند دقیقه ای باطری رو جدا بذار تا ولتاژ کاملا خالی بشه.بعد دوباره اقدام به فلش کن با این تفاوت که ولوم پایین رو بگیر و بلافاصله ده بار پاور رو بزن تا شروع به فلش کنه...

این روش رو بارها و بارها خودم تست کردم و ج گرفتم.

اگر نشد با فایل دیگه تست کنید

لینک ارسال
با نرم افزار phonixcard فایل رو روی مموری رایت میکنیدآموزش جستجو کنید تو انجمن هست

سلام دوست عزیز.

تبلت شما بعد از فلش خاموش شده.پس نیازی به تعویض سوکت نبوده.

شما چند دقیقه ای باطری رو جدا بذار تا ولتاژ کاملا خالی بشه.بعد دوباره اقدام به فلش کن با این تفاوت که ولوم پایین رو بگیر و بلافاصله ده بار پاور رو بزن تا شروع به فلش کنه...

این روش رو بارها و بارها خودم تست کردم و ج گرفتم.

اگر نشد با فایل دیگه تست کنید

باتشکر

تست میکنم اعلام نتیجه خواهم کرد

لینک ارسال
با نرم افزار phonixcard فایل رو روی مموری رایت میکنیدآموزش جستجو کنید تو انجمن هست

دوست عزیز با برنامه phonixcard با اموزش http://forum.gsm-developers.com/post11299.html#post11299 انجام دادم.

ولی حجمی از مموری کارت کم نشد .

میخواستم کار تا اینجا ب درستی انجام شد یا نه؟؟؟؟ چون خود فایل فلشی ک دارم تقریبا 400 مگ حجم داره

لینک ارسال
دوست عزیز با برنامه phonixcard با اموزش http://forum.gsm-developers.com/post11299.html#post11299 انجام دادم.

ولی حجمی از مموری کارت کم نشد .

میخواستم کار تا اینجا ب درستی انجام شد یا نه؟؟؟؟ چون خود فایل فلشی ک دارم تقریبا 400 مگ حجم داره

درود

اگه طبق آموزش پیشرفته باشید فایل داخل رم رایت شده

اما قابل نمایش نیست

شما رم رو داخل تبلت بزارید و پاور رو فشار بدید

تبلت باید شروع به فلش کنه.

موفق باشید

لینک ارسال

با تشکر از دوستان به دلیل اینکه مشتری خودش از این تبلت بیزار و خسته بود تبلت راتحویل و بیرون مغازه ان را شکسته و از من تشکر کرد و گفت راحت شدم دیگه ازش و رفت ً@*&،000 ...

اعصاب ندارن مردم ً@*&،03ً@*&،03

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...