رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

جهت اطلاع همه تعمیرکاران عزیز

ILYA20

ارسال های توصیه شده

همه این موضوعات برمیگرده به نداشتن صنف قوی وگرنه افراد باسابقه که مشخص هستن و اونای که مجوز تعمیرات ندارن بستنشون کار سختی نیست نه اینکه بخوایم نون کسی اجر کنیم بره اموزش ببینه حرفه ای بشه کنار کسی یا اینهمه اموزشگاه مدرکش بگیره ادامه بده ایده بنده اینه به افرادی که با سابقه ان ولی مدرک ندارن یه مهلت 3 ماهه بدن مدرک بگیرن بعد ادامه بدن حداقل اینطور ادم دلش نمیسوزه تمام این کارهام زمانی حل میشه که دادخواستی به مراجع بالا بدیم اونم افراد بالامرتبه دنیای تعمیرات موبایل اگه بخوایم همینطور بی خیال باشیم باید این نوع بی بازاری هارو به جون بخریم کی یادش میاد بازار موبایل انقدر بی رونق و بی اعتماد باشه که به هرکی میگی موبایل فروشی یا تعمیراتی برگرده بگه با دزدی پولدار میشید دلیل اینم همون همکارای عزیز هستن که با 1500 فلت e250 عوض میکنن یا با 700 تومن سوکت شارژ نوکیا ساده درد زیاده ولی تا خودمون نخوایم وساده بگذریم درمون نمیشه

لینک ارسال
  • 5 هفته بعد...
  • پاسخ 22
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام.این بحث خیلی ساله که داره میشه ولی نتیجه ای هم نداشته الا اینکه بزرگان جی اس ام دیگه توی دنیای مجازی اسمی ازشون نیست و دیگه حاضر نیستند اطلاعاتشون رو به بقیه منتقل کنند و یا کلا از این حرقه مزخرف جدا شدند.ایلیا جان این که همکار بغل دستی من سولوشن منو بگیره و برای خودم ادعا کنه کم زور نداره حالا اگر زیر قیمت خودم کار کنه که دیگه وا مصیبته.توی دنیای مجازی که طرف با اسم کاربری میاد معلوم نیست کی به کیه پس احتمال اینکه به اصطلاح همکار بغلی من که گه رو از گوشت کوبیده تشخیص نمیده بیاد و راهکار رو بگیره و کار منو خراب کنه خیلی زیاده.ببخشید که بی ادبانه گفتم ولی از این موارد زیاد دیدم . همکاری که هنوز فرق ای سی و مقاومت رو نمیدونه و یا فرق فلش و فرمت رو نمیدونه خوب معلومه اطلاعات مفت بهش بدی گند میزنه تو بازار دلشم نمیسوزه چون نه وقت و نه هزینه ای برای کارش پرداخت نکرده .هزینه منظورم پرداخت پول اکانت نیست چون اکانتی شدن سایتها هم نتونست جلوی این مسیله رو بگیره که هیچ بد تر هم شد چون طرف یه پولی میده و راهکارهایی رو به صورت ساده دریافت میکنه و در کل لقمه اماده رو دریافت میکنه و مطمینا ارزشی برای اون زحمتهای کشیده شده قایل نمیشه.

در کل راه حلی برای این مسیله وجود نداره و یا حد اقل تا الان وجود نداشته و بحث هم در این زمینه بی فایدست.

در مورد کاربر خونگی هم بعضی دوستان گفته بودند چنین چیزی نیست ولی هست.نه تنها کاربر خونگی که حتی کافی نتها هم برای ما تعمیر کار شدند همشونم اطلاعاتشون رو از سایتهای خودمون گرفتند و کار تا جایی بالا گرفته که گاهی مشتری میاد پیش خودمون ادعا میکنه و برای ما راه و روش مشخص میکنه که بنده معمولا با یک تیپا از این مشتریها پذیرایی گرم میکنم.=p~

بهترین راه ممکن برای اشتراک گذاری اطلاعات فقط راهکار ارایه شده توسط حمید سوییطی بود با سایت جی اس ام ال که ثبت نام در سایت تنها با دعوتنامه اعضا ممکن بود و اینجوری نه تنها کاربر خونگی و کافی نتی به اطلاعات دسترسی نداشتند بلکه همکاران محترمی که برای این کار ارزش قایل نیودند هم امکان دسترسی به اطلاعات رو نداشتند.

موفق و پیروز باشید

یا علی

لینک ارسال

بهترین راه ممکن برای اشتراک گذاری اطلاعات فقط راهکار ارایه شده توسط حمید سوییطی بود با سایت جی اس ام ال که ثبت نام در سایت تنها با دعوتنامه اعضا ممکن بود و اینجوری نه تنها کاربر خونگی و کافی نتی به اطلاعات دسترسی نداشتند بلکه همکاران محترمی که برای این کار ارزش قایل نیودند هم امکان دسترسی به اطلاعات رو نداشتند.

موفق و پیروز باشید

یا علی

میپسندم و حرف درست را باید قبول کرد

بهترین ها را از ما بخواهید http://forum.gsm-developers.com

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...