رفتن به مطلب
سجادبیانی

برای اولین بار حله قطعی صفحه آبی شدن forum.gsm-developers.com LG D855

پست های پیشنهاد شده

سلام و تشکر از طرح این موضوع. از دوستان اگر کسی آدرس آقای بیانی را دارد و لطف کند بدهد بسیار ممنونشیم تا برای تعمیر گوشی خدمتشون برسیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و تشکر از طرح این موضوع. از دوستان اگر کسی آدرس آقای بیانی را دارد و لطف کند بدهد بسیار ممنونشیم تا برای تعمیر گوشی خدمتشون برسیم

لینک به ارسال

با سلام 

اگر امکان هست برای رفع مشکل آبی شدن‌ گوشی ال جی زاهنمایی‌بفرمایید. تشکر

لینک به ارسال
در در 6 مرداد 1397 در 22:27، Mostafa_1614 گفته است :

با سلام 

اگر امکان هست برای رفع مشکل آبی شدن‌ گوشی ال جی زاهنمایی‌بفرمایید. تشکر

سلام جناب بیانی
والا من با دیدن این پست شما امید درم زنده شد
من هم مشکل چندتا از دوستانو دارم
هر کاری کردم تا مشکل صفحه ابی برطرف شه نشد که نشد
اول برد رو طبق یه آموزش تصویری داخل فر گذاشتم و به مدت 10 دقیقه در دمای 180 درجه قرار دادم ولی به فردا نکشیده دوباره همون شد
دفعه بعد با سشوار هر دو طرف برد رو حرارت دادم و حین کار با انگشت فشار میدادم CPU , هارد رو ، و در آخر با قرار دان 2 تکه پلاستیک روی CPU و هارد برای ایجاد مقداری فشار ، مثلا کار حرفه ای تری انجام دادم 

این بار هم بعد از 4 ساعت به همون مشکل خورد با این تفاوت که دیگه گوشی روشن نشد و البته الان که دارم این متنون براتون می نویسم هنوز امتحان نکردم ببینم با حرارت دوباره میشه روشن بشه یا نه و نا گفته نماند این کارها رو طبق اموزش ویدیوی آموزشی انجام دادم
الانم دستم به دامنتون یه آدرس به من بدین بیارم خدمتتون
خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید .

LG G3 16GB D855

لینک به ارسال
در در 8 دی 1395 در 15:58، سجادبیانی گفته است :

توی هیچ سایت ایرانی و خارجی برای این مشگل راه حلی نبود

سلام این گوشی اومده بود

گوشی بعد از روشن شدن صفحه آبی و بعد ریستارت میشد حتی در حال شارژ هم صفحه آبی میشد گاهی اوقات بالا میومد وبعد از چند دقیقه کار کردن دوباره صفحه آبی و ریستارت میشد

همه کار انجام دادم نشد که نشد. بلاخره مشخص شد این آیسی ایراد داره با عوض کردن این آیسی بدونه هیچ مشگلی درست شد

120.jpg

120.jpg

سلام میشه فیلم این رو هم بزارید؟اگ میش به ایمیل منم مراجعه کنید یه پیام دادم هنو جوابشو ندادید 

Alitaman20004@gmail.com

لینک به ارسال

ما خیلی انتظار کشیدیم اما از کسی جوابی ندیدیم. حالا بناچار مجبوریم گوشی رو‌ بدیم نفر دیگه ای تعمیر کنه. دوستان کسی ادرسی از آقای بیانی نداره لطف کنه ؟!!!

لینک به ارسال

سلام منم این مشکلو دارم اما مدل گوشیم d858 هست و آی سی مورد نظرو نمی بینم

لینک به ارسال

با سلام ... بنده با تعویض این آیسی نتیجه قطعی رو گرفتم و الان مشکل ابی شدن یا سیاه شدن تصویر ندارم... ولی  متاسفانه یو اس بی کامل از کار افتاده و نه میشه بعنوان شارژ کردن و نه واسه یو اس بی و فلش استفاده کرد........................ لطفا راهنمایی کند......... این ایسی مربوط به شارژ هم میشه ؟؟ و ممکنه این ایسی هم مشکل داشته که گذاشتم روش؟؟

لینک به ارسال
در در 9 شهریور 1397 در 19:55، mhk9414 گفته است :

با سلام ... بنده با تعویض این آیسی نتیجه قطعی رو گرفتم و الان مشکل ابی شدن یا سیاه شدن تصویر ندارم... ولی  متاسفانه یو اس بی کامل از کار افتاده و نه میشه بعنوان شارژ کردن و نه واسه یو اس بی و فلش استفاده کرد........................ لطفا راهنمایی کند......... این ایسی مربوط به شارژ هم میشه ؟؟ و ممکنه این ایسی هم مشکل داشته که گذاشتم روش؟؟

سلام آیسی مورد نظر خراب بود و با تعویض دوباره مشکل حل شد... ممنون از شما

لینک به ارسال

سلام این گوشی اومده بود

گوشی بعد از روشن شدن صفحه آبی و بعد ریستارت میشد حتی در حال شارژ هم صفحه آبی میشد گاهی اوقات بالا میومد وبعد از چند دقیقه کار کردن دوباره صفحه آبی و ریستارت میشد

همه کار انجام دادم نشد که نشد. بلاخره مشخص شد این آیسی ایراد داره با عوض کردن این آیسی بدونه هیچ مشگلی درست شد

120.jpg

120.jpg

مشخصات ای سی رو بگید

لینک به ارسال

سلام دوستان

گوشی بعد از چند دقیقه کار کردن سیم کارت نمیشناسه و بعد پیغام خارج شدن سیم میاد و ریست میشه. سوکت هم چک کردم مشکلی ندارم.

می خواستم بپرسم این مشکل میتونه از این آی سی باشد و با هیتر گرفتن مشکل حل بشه ؟؟.؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amin18n گفته است :

سلام دوستان

گوشی بعد از چند دقیقه کار کردن سیم کارت نمیشناسه و بعد پیغام خارج شدن سیم میاد و ریست میشه. سوکت هم چک کردم مشکلی ندارم.

می خواستم بپرسم این مشکل میتونه از این آی سی باشد و با هیتر گرفتن مشکل حل بشه ؟؟.؟

دوست عزیز این مشکل با مشکل صفحه آبی فرق میکنه

گوشی رو ببر نمایندگی اگر گارانتی داشته باشه برد گوشی رو تعویض میکنن

من نزدیک 2 ساله این مشکلو دارم فقط سیمکارت ایرانسل رو میشناسه اکر همراه اول رو بزارم پیغام میده simcard removed گوشی ری استارت میشه و دیگه شبکه رو شناسایی نمیکنه!!!!

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، omidkh007 گفته است :

دوست عزیز این مشکل با مشکل صفحه آبی فرق میکنه

گوشی رو ببر نمایندگی اگر گارانتی داشته باشه برد گوشی رو تعویض میکنن

من نزدیک 2 ساله این مشکلو دارم فقط سیمکارت ایرانسل رو میشناسه اکر همراه اول رو بزارم پیغام میده simcard removed گوشی ری استارت میشه و دیگه شبکه رو شناسایی نمیکنه!!!!

من نزدیک 4 ساله گوشی دارم. گارانتیش خیلی وقته تموم شده .  گارانتی هم نباشه الان با این قیمت دلار فکر کنم بردش بالای یه تومن قیمت بدن.

برام سواله چرا برای همراه اول بیشتر این مشکل پیش میاد. خودم وقتی ایرانسل میزارم کمتر این طوری میشه

لینک به ارسال

سلام این ای سی اسمش چیه از رو چه بردی میشه درش اورد  من اصفهانم کسی را سراغدارید ازش بگیرم

لینک به ارسال

سلام دوسته عزیز

من گوشیم همین مشکلو داره اگه میتونید درست کنید محبت کنید آدرس بدید بیام خدمتتون

باتشکر

لینک به ارسال

سلام این گوشی اومده بود

120.jpg

120.jpg

سلام اقای بیانی. من اردبیل زندگی میکنم . مشکل ابی شدن و بعد ریستارت گوشی ال جی جی3 برام پیش اومده. میشه شماره تماس بدین تا تماس بگیرم. یا ادرس بدید گوشی رو بفرستم برای شما 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری