رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برای اولین بار حله قطعی صفحه آبی شدن forum.gsm-developers.com LG D855

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • 2 هفته بعد...

با سلام ... بنده با تعویض این آیسی نتیجه قطعی رو گرفتم و الان مشکل ابی شدن یا سیاه شدن تصویر ندارم... ولی  متاسفانه یو اس بی کامل از کار افتاده و نه میشه بعنوان شارژ کردن و نه واسه یو اس بی و فلش استفاده کرد........................ لطفا راهنمایی کند......... این ایسی مربوط به شارژ هم میشه ؟؟ و ممکنه این ایسی هم مشکل داشته که گذاشتم روش؟؟

لینک ارسال
در در 9 شهریور 1397 در 19:55، mhk9414 گفته است :

با سلام ... بنده با تعویض این آیسی نتیجه قطعی رو گرفتم و الان مشکل ابی شدن یا سیاه شدن تصویر ندارم... ولی  متاسفانه یو اس بی کامل از کار افتاده و نه میشه بعنوان شارژ کردن و نه واسه یو اس بی و فلش استفاده کرد........................ لطفا راهنمایی کند......... این ایسی مربوط به شارژ هم میشه ؟؟ و ممکنه این ایسی هم مشکل داشته که گذاشتم روش؟؟

سلام آیسی مورد نظر خراب بود و با تعویض دوباره مشکل حل شد... ممنون از شما

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 8 دی 1395 در 15:58، سجادبیانی گفته است :

توی هیچ سایت ایرانی و خارجی برای این مشگل راه حلی نبود

سلام این گوشی اومده بود

گوشی بعد از روشن شدن صفحه آبی و بعد ریستارت میشد حتی در حال شارژ هم صفحه آبی میشد گاهی اوقات بالا میومد وبعد از چند دقیقه کار کردن دوباره صفحه آبی و ریستارت میشد

همه کار انجام دادم نشد که نشد. بلاخره مشخص شد این آیسی ایراد داره با عوض کردن این آیسی بدونه هیچ مشگلی درست شد

120.jpg

120.jpg

مشخصات ای سی رو بگید

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان

گوشی بعد از چند دقیقه کار کردن سیم کارت نمیشناسه و بعد پیغام خارج شدن سیم میاد و ریست میشه. سوکت هم چک کردم مشکلی ندارم.

می خواستم بپرسم این مشکل میتونه از این آی سی باشد و با هیتر گرفتن مشکل حل بشه ؟؟.؟

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، amin18n گفته است :

سلام دوستان

گوشی بعد از چند دقیقه کار کردن سیم کارت نمیشناسه و بعد پیغام خارج شدن سیم میاد و ریست میشه. سوکت هم چک کردم مشکلی ندارم.

می خواستم بپرسم این مشکل میتونه از این آی سی باشد و با هیتر گرفتن مشکل حل بشه ؟؟.؟

دوست عزیز این مشکل با مشکل صفحه آبی فرق میکنه

گوشی رو ببر نمایندگی اگر گارانتی داشته باشه برد گوشی رو تعویض میکنن

من نزدیک 2 ساله این مشکلو دارم فقط سیمکارت ایرانسل رو میشناسه اکر همراه اول رو بزارم پیغام میده simcard removed گوشی ری استارت میشه و دیگه شبکه رو شناسایی نمیکنه!!!!

لینک ارسال
در 11 ساعت قبل، omidkh007 گفته است :

دوست عزیز این مشکل با مشکل صفحه آبی فرق میکنه

گوشی رو ببر نمایندگی اگر گارانتی داشته باشه برد گوشی رو تعویض میکنن

من نزدیک 2 ساله این مشکلو دارم فقط سیمکارت ایرانسل رو میشناسه اکر همراه اول رو بزارم پیغام میده simcard removed گوشی ری استارت میشه و دیگه شبکه رو شناسایی نمیکنه!!!!

من نزدیک 4 ساله گوشی دارم. گارانتیش خیلی وقته تموم شده .  گارانتی هم نباشه الان با این قیمت دلار فکر کنم بردش بالای یه تومن قیمت بدن.

برام سواله چرا برای همراه اول بیشتر این مشکل پیش میاد. خودم وقتی ایرانسل میزارم کمتر این طوری میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...