رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظر خواهی در مورد مطالب آموزشی سخت افزار

ارسال های توصیه شده

دوستان گلم سلام

به پیشنهاد دوست خوبم اصغر جان قرار بر این شد که در این انجمن یعنی اموزشگاه سخت افزار تاپیک و یا تاپیکهای اموزشی ایجاد کنیم که حاوی اطلاعات پایه ای باشه و نه مثل سولوشنها لقمه اماده.

بنابراین لازم دیدم نطر دوستان رو بدونم که به نظر شما استارت کار از چه سطحی شروع بشه بهتره ؟ کاملا ابتدای؟ متوسط و یا حرفه ای؟

از دوستان خواهش میکنم نظراتشونو اعلام کنند تا بهتر بدونیم چکار باید بکنیم و زحمتمون هدر نره حتی اگر کسی کلا مخالف هست هم بگه ما با جون و دل تو دهنش میزنیم=))=))

الکی گفتم نترسید واقعا اگر مخالف هستید بگید

اگر کسی راهکاری داره هم خوشحال میشیم بشنویم .همچنین سوالی کردن مسایل به این شکل که اول میپرسیم بعد از جواب دوستان کل مطلب رو جمع بندی و در پست اول قرار میدیم

لینک ارسال
  • پاسخ 24
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام

من دوس دارم یاد بگیرم ولی باید از حد مهد کودک شروع کنید پلییییییییییییییز :)):x

دوم اینکه آموزش کاربردی باشه

آقا مثلا بگید این مقاوته این اینه بعد یه مداری یه چیز برای فان و تفریح یا بگید این اینجا به درد میخوره (مثلا مداری جز موبایل بسازید ) و ....

کلا مثلا کتاب درسی نشه سعی کنید نشاظ توش باشه :)) که خسته کننده نشه

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

درود

شهرام جان به نظر بنده از مبتدي شروع كنيم بهتره

چون هر كدوم از ما يه ايراد هاي جزئي داريم براي اينكه حرفه اي بشيم

يك بار هم از ابتدا مرور كنيم بد نيست

نظر دوستان هم مهمه.b-)

لینک ارسال

درود دوستان من بسم الله ش رو گفتم یا علی

علی بیا از مهد کودکم اون طرف تره

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال

سلام

همونطور که مستحضرید دوست خوبمون e30 با کمی عجله تاپیکی رو رو شروع کردند که ایکاش کمی صبر میکردند و اطلاعات مفیدشون رو توی همون تاپیکی که قرار بود زده بشه ابراز میکردند. قرار ما بر این بود اموزشها با طرح سوال و جواب باشه و دست اخر اطلاعات جمع بندی بشه نه اینکه بگیم و بریم چون چیزی که زیاده توی سایتهای همسایه از این دست اطلاعاته و اگر قرار بر این کار بود براحتی کپی میکردم و دردسر برای خودم نمیخریدم.

بهر حال لطف کنید و مطالب دوستمون رو بخونید اگر دیدید کافیه که هیچ و تاپیک مذکور منتفیه در غیر اینصورت اگر خواستار زیاد داشت بنده در خدمتم.

یا علی

لینک ارسال
سلام

همونطور که مستحضرید دوست خوبمون e30 با کمی عجله تاپیکی رو رو شروع کردند که ایکاش کمی صبر میکردند و اطلاعات مفیدشون رو توی همون تاپیکی که قرار بود زده بشه ابراز میکردند. قرار ما بر این بود اموزشها با طرح سوال و جواب باشه و دست اخر اطلاعات جمع بندی بشه نه اینکه بگیم و بریم چون چیزی که زیاده توی سایتهای همسایه از این دست اطلاعاته و اگر قرار بر این کار بود براحتی کپی میکردم و دردسر برای خودم نمیخریدم.

بهر حال لطف کنید و مطالب دوستمون رو بخونید اگر دیدید کافیه که هیچ و تاپیک مذکور منتفیه در غیر اینصورت اگر خواستار زیاد داشت بنده در خدمتم.

یا علی

درود استاد

منتظر تايپك هاي اموزشي و داغ شما هستيم

لینک ارسال
سلام

یا علی

سلام داداش برای اموزش ی بیسی وجود داره که دوستان باید بلد باشن مثلا مقاومت رو باید بدونن کارش رو نحوه تستش رو که بشه مثلا براشون توضیح بدن من موافق اون بخشم ولی اول باید دوستان اصول رو یاد بگیرن بعد بشه پرش و پاسخ وگرنه مثل اینه طرف الفبا یاد نگرفته باشه بخواد شاهنامه بنویسه.یاعلی

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال
سلام داداش برای اموزش ی بیسی وجود داره که دوستان باید بلد باشن مثلا مقاومت رو باید بدونن کارش رو نحوه تستش رو که بشه مثلا براشون توضیح بدن من موافق اون بخشم ولی اول باید دوستان اصول رو یاد بگیرن بعد بشه پرش و پاسخ وگرنه مثل اینه طرف الفبا یاد نگرفته باشه بخواد شاهنامه بنویسه.یاعلی

سلام عزیزم . بله حق با شماست ولی بنده قصد داشتم ابتدا نظر خواهی کنم تا بدونم دوستان ترجیح میدن از چه سطحی شروع کنیم (شاید اکثریت با قطعات اشنایی داشتند ) و اگر از نزدیک به صفر هم شروع کنیم سعی میکنیم به قول دوستمون علی اقا خیلی کتابی و خشک جلو نریم و تا در مورد قطعه و یا مبحثی به نتیجه نرسیدیم سراغ مبحث بعدی نریم حالا یه قطعه ای مثل مقاومت ممکنه خیلی جای بحث نداشته باشه که اونم داره ولی خیلی از قطعات کاربردهای متفاوتی دارند که بهتره بهشون پرداخته بشه و یا در حد امکان مثالهایی براش اورده بشه تا کار کردش بهتر مشخص بشه.

بهر حال اگر دوستان علاقه ای به این مباحث داشته باشند بنده در خدمتم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...