رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اموزش نرم افزار Realterm (مبحث frp) ,و حل مشکل ffrp

ارسال های توصیه شده

مدل گوشی و ورژن اندرویدش چیه

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
  • پاسخ 35
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
نرم افزار Realterm یک نرم افزار در زمینه الکترونیک و سوییچ پورت هستش و خیلی از کاربردهاش در زمینه موبایل کاربرد نداره اموزش کاملش هم موجود هست اما ب زبان انگلیسی هستش و برای ترجمه اش حداقل یکی دو ماه باید وقت بذارم چون تخصصی هستش و باید بصورت دستی ترجمه بشه و با نرم افزار مترجم نمیشه و خیلی از مباحثش هم مربوط ب موبایل نیست پس اگر قسمتی شامل کار همکاران باشه پیدا میکنم و براتون میذارم

با سلام

آموزش انگلیسی برنامه را از کجا پیدا کنم؟

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

منم همین مشکل رو دارم

البته گوشی asus _x008d

Asus Pegasus 3

اندروید 6

کلا فیلد یوز و پسوورد رو اجازه ی دسترسی نمیده

با کرک باکس میراکل هم جواب نداد

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
سلام خسته نباشید

اقا من این کارارو انجام دادم و وقتی میخوام به اون فیلد یوز و پسوورد جیمیل وارد شم به جای اون ارور میده

گوشیم جی 7 2015 هستش

ممنون میشم راهنماییم کنید که چکار کنم

84.jpg

.........

سلام

منم همین مشکل رو دارم

البته گوشی asus _x008d

Asus Pegasus 3

اندروید 6

کلا فیلد یوز و پسوورد رو اجازه ی دسترسی نمیده

با کرک باکس میراکل هم جواب نداد

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال

دوستان عزیز تو اندروید نسخه 6 اجازه دسترسی به فعال کردن گزینه یوزر و پسورد داده نمیشه برای همین قبل از باز کردن برنامه quieckshortcut macker فایل زیر رو دانلود و ابتدا اون رو نصب و سپس نرم افزار quieckshortcut macker رو نصب و باز کنید اون موقع خواهید دید ک گزینه type user and password بهش اضافه شده

Android_6_Google_Account_Manager

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
با سلام

آموزش انگلیسی برنامه را از کجا پیدا کنم؟

اموزش انگلیسی تو چندتا سایت خارجی موجوده اما چون مبحث درسی الکترونیکه یا بصورت دمو و ناقص هستش و یا ب صورت پولی قرار گرفته

5teamgsm 

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
دوستان سلام

من تمام این مراحل رو انجام میدم ولی اصلا گوشی زنگ نمی*خوره

گوشی j5 2016 هست

دوست عزیز ب احتمال زیاد گوشی شما توسط نرم افزار شناسایی نمیشه و بخاطر همین هم دستور صادر نمیشه ک زنگ بخوره شما ابتدا درایور سامسونگ رو ی بار دیگه نصبش کن و گوشی رو هم ی بار فرمت کن دوباره نصب کن اگه نرم افزار شناساییش بکنه سمت راست نرم افزار چراغ سبز برات روشن میشه

5teamgsm 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...