رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با حذف a510fd frp

ارسال های توصیه شده

سلام یه گوشی a510fd آوردن برای برداشتن قفل frp و از جایی هم که این گوشی به آخرین ورزن a510fxxS3BPIAاپدیت شده با هیچ یک از این باکسا نتونستم برش دارم z3x , bst , octouplus , hua dongle روشهای زیادی رفتم تنها روش که مونده سیم پین دار هست اونم تماس میگیرم روی اسپیکر میزنم ولی صفحه به چپ یا راست اسکرول نمیشه که روی ایکون اینترنت بزنم

روش هندزفری بلوتوس هم الان در دسترسم نیست هندزفری

ممنونم

لینک ارسال

ممنون به این ورزن A510FXXS3API4_A510FDOLB2APF2 دانگرید کردم باز هم SideSync نتونستم کاری کنم با سیم پین دار هم تماس میگیرم ولی صفحه به چپ یا راست اسکرول نمیشه که روی ایکون اینترنت بزنم

لینک ارسال

با فایل ترکیه فلش کنید من تست نکردم یعنی تا حالا برام نیومده که تستش کنم ولی یه منبع بود که میگفت با این فایل sidesync روش بالا میاد.

A510FXXU1AOL1 | OJV1AOL1 TUR Turkey

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
با فایل ترکیه فلش کنید من تست نکردم یعنی تا حالا برام نیومده که تستش کنم ولی یه منبع بود که میگفت با این فایل sidesync روش بالا میاد.

A510FXXU1AOL1 | OJV1AOL1 TUR Turkey

ممنون این رام رو دارم ولی روی این گوشی رایت نمیشه قبلا بالای 30تا a510fd frp برداشتم ولی این مدل سفارش کره هست هر فایلی رو نمیگیره

لینک ارسال

فایل فکتوری ریست برای این گوشی

متاسفانه اون فایل به صورت فروشی هست البته این مشخصه ای که شما دارین رو عرض میکنم وگرنه بعضیاشون رایگان هستن

تو هیچ سایتی به رایگان در اختیار شما قرار نمیدن

فک کنم قیمتش 10 دلار هست که به ایران میشه 35 تومن تا 40 تومن در این حدود ها

لینک ارسال

پایین ترین نسخه 5.1.1 رو بگیرید

به ترتیب

system.img رو رایت کنید

recovery.img

در اخر

boot.img

به راحتی دانگرید میشه و sidesync میتونید استفاده کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...