رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آمـــوزشـــگـــاه آیــــفــــون

BAHMAN

ارسال های توصیه شده

بسم الله الحرمن الرحیم

سلام به دوستان و همکاران گلم

دوست دارم هرچی از برند آیفون اطلاعات دارم به زبان ساده و کاملا با تصویر در اختیار دوستانم قرار بدم به امید کمک شما عزیزان در تکمیل این پست

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

اول : نحوه بکاب گرفتن از آیفون

ابتدا گوشی رو در حالت روشن به سیستم وصل میکنیم تا از گوشی بکاب تهیه کنیم (شما میتوانیدبا برنامه های Tongbu Assistant و Moborobo از گوشی بکاب تهیه کنید راستی من با برنامه iTunesاصلا کار نمیکنم )

32.jpg

33.jpg

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

سلام و درود

به نظر بنده بکاپ گیری با برنامه Tongbu Assistant خیلی بهتر از برنامه های دیگر میباشد

چندین بار با برنامه Moborobo برای مشتری بکاب کردم ولی بعد ریستور نمیشد

دلیل این کار هم در ایفون هایی بود که حجم اطلاعاتیشون زیاد بود

انشا الله با این اموزش که در بالا قرار گرفته مشکل عزیزان در این قسمت هم بر طرف شده باشه

بهترین ها را از ما بخواهید http://forum.gsm-developers.com

لینک ارسال

دوم : خارج شدن از حالت icloud

مشتري وقتي اپل(آیفون .ایپد. ایپود) رو براي شما مي آره يا ميخواد فلش کنه يا آپديت ، آنلاک حالا ما فرض بر اين داريم که گوشي کد نداره و شما ميتوانيد داخل گوشي رو ببينيد .

شما بايد اول از هرکاري icloud گوشي رو خاموش کنيد

(در صورت خاموش نکردن بعد از آپديت يا فلش دچار مشکل اپل ايدي ميشويد )

فرض بر اين که شما رمز اپل ايدي رو ميدونيد وارد Settings شده icloud سپس Sign Out و دوباره Sign Out و Keep on My iPhone و حالا پسورد رو وارد کنيد تا ازاپل ايدي کامل خارج بشيد اگه رمز اپل ايدي رو نميدونيد گوشي رو به هيچ عنوان فلش يا آپديت نکنيد .

icloud فعال

5.png

icloud غیر فعال

6.png

نکته : icloud سيستم امنيتي هست که شرکت اپل رو گوشي هاش ميزاره کاربرد های زیادی داره که بهترين کاربرد اين سيستم اينه که در صورت سرقت هيچ شخصي نتونه بجز صاحب اصلی اپل که رمز اپل ايدي داره استفاده کنه .در صورت که گوشی فلش نشده باشه و داخل گوشی قابل رویت باشه با هزینه ناچیز میشه از icloud خارج شد و در صورتی که گوشی فلش بشه و اپل ایدی بخواد هزینه بالایی برای باز کردن میبره که در ادامه آموزش بهش بیشتر اشاره میکنیم.

پس اول بکاب دوما برای آپدیت و ریستور خارج شدن از icloud .

بهتره از iTunes&App Store همه خارج بشید.

7.png

8.png

Bahman59547@Gmail.com

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...