رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سوال در مورد لزوم انلاک کردن بوت لودر برای رایت فایل بک اپ

ارسال های توصیه شده

سلام

جایی خوندم که برای فلش کردن رامهای بک اپ گرفته شده از گوشیهای هواوی با سی پی یو مدیا تک نیازه که حتما بوت لودر انلاک شده باشه حالا سوال من اینه که این جریان رایت نشدن فایلهای بک اپ در صورت انلاک نبودن بوت لودر چیه؟و در چه مدلهایی صدق میکنه؟چون قبلا که اینجوری نبود و من به راحتی با فایل بک اپی که گرفته بودم گوشی وای 511 رو فلش میکردم و میکنم ضمنا اگر گوشی خاموش باشه چطور باید بوت لودرشو انلاک کرد تا فایل بک اپ رو بشه برگردونی؟

ممنون

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام

جایی خوندم که برای فلش کردن رامهای بک اپ گرفته شده از گوشیهای هواوی با سی پی یو مدیا تک نیازه که حتما بوت لودر انلاک شده باشه حالا سوال من اینه که این جریان رایت نشدن فایلهای بک اپ در صورت انلاک نبودن بوت لودر چیه؟و در چه مدلهایی صدق میکنه؟چون قبلا که اینجوری نبود و من به راحتی با فایل بک اپی که گرفته بودم گوشی وای 511 رو فلش میکردم و میکنم ضمنا اگر گوشی خاموش باشه چطور باید بوت لودرشو انلاک کرد تا فایل بک اپ رو بشه برگردونی؟

ممنون

درود بر شما...

اینکه بک اپ اگه منظورتون بکاپ رام باشه...و حتی بکاپ های دیگه

چیپست ام تی کا لاک بوتلودر نداره...و هیشکی هم نمیتونه ادعا کنه برای رایت بکاپ بر روی گوشی باید بوتلودر انلاک بشه...

و اینم در جریان باشید تا نرفتن گوشی به حالت fastboot عمل انلاک امکانپذیر نیست برای تمامی مدل ها...

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

ایلیا جان ممنونم از جوابت این مورد رو توی یه سایت دیدم تعجب کردم و تعجب انگیز تر این بود که نوشته بود چون این فایل فرمت خاصی نداره نمیشه رایتش کرد در صورتی که وقتی فایل بک اپ رو با ام تی کی دروید تولز تبدیل میکنی دقیقا مثل فایل اورجینال میشه با همون فرمتها. من شک کردم گفتم شاید تو مدلهای جدید این جریان پیش اومده .

شما که زحمت کشیدی این سوال رو جواب دادی یه زحمت هم بکش این سوال رو که دیروز پرسیده بودم رو هم جواب بده ممنونت میشم چون فکر کنم جوابش کار خودته داداش.

http://forum.store-frimware.ir/t1188/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...