رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تعیین نرخنامه تعمیرات نرم افزار

ارسال های توصیه شده

سلام به نظر من اونایی که هنوز دنبال انلاک هواوی و دنبال نرخ اونن تعمیر کار نیستن بهتره جمع کنن برن دنبال کار دیگه ای تعمیرات یعنی چیزی رو انجام بدی که اون کافینته خوابشو ببینه کدوم کافینتی هارد عوض میکنه تغذیه عوض میکنه سریال عوض میکنه اون فقط ریست میکنه اگر دنبال پول ریست کردنید بغالی بزنید بهتره

شماها باید کاری رو انجام بدید که هر کسی نتونه

انقدر خودتوو بروز کنید که مشتری ثابت جمع کنید که به شما اعتماد داشته باشه اگر گفتید 100 تومن بگه باشه انجام بده دنبال 3 تومن 5 تومن نباشید یاد بگیرید کاسب باشید قیمت بالا بگید و کاری رو انجام بدید که 100 تا مغازم نمیتونن انچام بدن فلش هواویم بچه 10 ساله هم بلده شما چی بلدید که ادعای تعمیرکاری میکنید ؟؟؟؟؟؟ از اون ادعاتون پول در بیارید

هر ** بامش بیش برفش بیشتر هر ** علمش بیشتر پول بیشتر

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
سلام به نظر من همه ما باید درست کار کنیم منظور از درست یعنی با وجدان

کم کاری نکنید

دزدی نکنید

کثیف کار نکنید

اخلاق اخلاق اخلاق داشته باشید

صادق باشید

مشتری خودش میاد

هر چی دوست داری بگیر ولی درست و تمیز تحویلش بده تا دلش رازی باشه

دوستی که وایپ میکنی برای انلاک ایرادی نداره ولی برای ویروسی بودن و کند کار کردن ایراد داره این میشه کم کاری تاوان داره همه کارها داره مسافر کش هم تاوان میده چه برسه به ما

خلاصه سال هاست که کسی نتونسته نرخی برای این کار تعیین کنه پول برق 40درصد گرون شد 5 تومن فلش مرد یا علی

حرفی تو گفته های آقا بهمن نیست

سلام به نظر من اونایی که هنوز دنبال انلاک هواوی و دنبال نرخ اونن تعمیر کار نیستن بهتره جمع کنن برن دنبال کار دیگه ای تعمیرات یعنی چیزی رو انجام بدی که اون کافینته خوابشو ببینه کدوم کافینتی هارد عوض میکنه تغذیه عوض میکنه سریال عوض میکنه اون فقط ریست میکنه اگر دنبال پول ریست کردنید بغالی بزنید بهتره

شماها باید کاری رو انجام بدید که هر کسی نتونه

انقدر خودتوو بروز کنید که مشتری ثابت جمع کنید که به شما اعتماد داشته باشه اگر گفتید 100 تومن بگه باشه انجام بده دنبال 3 تومن 5 تومن نباشید یاد بگیرید کاسب باشید قیمت بالا بگید و کاری رو انجام بدید که 100 تا مغازم نمیتونن انچام بدن فلش هواویم بچه 10 ساله هم بلده شما چی بلدید که ادعای تعمیرکاری میکنید ؟؟؟؟؟؟ از اون ادعاتون پول در بیارید

هر ** بامش بیش برفش بیشتر هر ** علمش بیشتر پول بیشتر

بازم حرفی تو گفته های آقا بهمن نیست

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...