رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با حذف frp گوشی J700F/DS اندروید 6.0.1

ارسال های توصیه شده

باز کردن قفل frp تمام گوشی های ساسونگ با آپدیت اکتبر(آخرین آپدیت)

اول اگه گوشی بالا نمیومد بخاطر اینکه فلش نمیگرفت با آخرین ورژن از sammobile.com فلش میکنیم.

خب حالا گوشی بالا میاد با frp روشن!

تو گوگل سرچ کن android 6 google account manager و برنامرو دانلود کن و روی رم بریز!

خب گوشی رو به یه وای فای وصل کن و بعد خاموش کن و یه سیمکارت پین دار بذار داخل دستگاه.

بعد از انتخاب زبان پین گوشی رو میخواد پایین اونجا تماس اضطراری رو بزن و 911 زنگ بزن بذار رو آیفون وقتی وصل میشه اون قسمتی که آیکون بلندگو و بقیه چیزا هست دو صفحه میشه اسکرول کن به سمت راست اینترنت رو بزن!

بعد اینترنت خود گوشی رو انتخاب کن(اگه مستقیما نیومد باید چندتا بک بزنی و پین سیمکارتو بزنی بعد که میای عقب تو خود برنامه اینترنت سامسونگی).

تو برنامه اینترنت سامسونگ تو بوک مارک برو به history بعد download history وقتی میزنی وارد فایل منجر خود سامسونگ میشی.

تو آدرس فایل منجر my files رو که بزنی وارد محیط اصلی فایل منجر میشی!

حالابرنامه ای که دانلود کردیمو نصب میکنیم و بعد نصب با quick shortcut maker به قسمت گوگلاکانت منجر میریم(اگه برنامه quick shortcut maker رو از قبل نداشتید دانلود و تو رم بریزید.اسمی که تو گو

ل میتونید پیداش کنید com.sika524.android.quickshortcut-2.4.0)تو قسمت گوگل اکانت منجر قسمتی که پایینش نوشته type email and password رو بزنید بعد try رو بزنید بعد وارد جایی میشید که یه پسورد میخواد ازتون بالا سمت راست سه تا نقطه رو بزنید و browser sign in رو بزنید و با اکانت جی میل خودتون وارد بشید.

خب حالا گوشی رو ریبوت کنید و بعد از بالا اومدن با وای فای روشن میتونید به محیط کامل گوشی دسترسی داشته باشید ولی هنوز frp روشنه خب حالا usb debuging روشن میکنیم با z3x قفل frp رو برمیداریم و از محیط گوشی یه بار فکتوری ریست میکنیم

بعد از بالا امدن گوشی از محیط دانلود مد میشه چک کرد که frp خاموش شده

آخرین ورژن رامو از لینک زیر بگیرید:

Download firmware: J700FXXU3BPJ1_J700FOJV3BPJ1_THR - SamMobile

اعلام نتیجه کنید ممنون میشم.

سلام مرسی از راهنماییتون من گوشیم(J700F) پس از بروز رسانی به اندروید 6 جیمیل رو قبول نمی کرد و تو سایتهای خارجی هم گشتم راهنماییهاشون تا یک جایی میرفت اما گوشی درست نمیشد ولی با این روش من تونستم وارد محیط گوشی شم و از تمام امکاناتش استفاده کنم فقط هنوز نتونستم frp را خاموش کنم.....البته برای وصل شدن به اینترنت در همان ابتدا من با نرم افزار REALTERM با گوشی دیگه تماس گرفتم و سپس با اسکرول کردن به مرورگر وصل شدم......با تشکر

لینک ارسال
  • پاسخ 27
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
سلام مرسی از راهنماییتون من گوشیم(J700F) پس از بروز رسانی به اندروید 6 جیمیل رو قبول نمی کرد و تو سایتهای خارجی هم گشتم راهنماییهاشون تا یک جایی میرفت اما گوشی درست نمیشد ولی با این روش من تونستم وارد محیط گوشی شم و از تمام امکاناتش استفاده کنم فقط هنوز نتونستم frp را خاموش کنم.....البته برای وصل شدن به اینترنت در همان ابتدا من با نرم افزار REALTERM با گوشی دیگه تماس گرفتم و سپس با اسکرول کردن به مرورگر وصل شدم......با تشکر

سلام دوست من

الان میخوای frp رو خاموش کنی؟

لینک ارسال

سلام خب شما تقریبا تمام کارو انجام دادید فقط برای قدم آخر که خاموش کردن frp هست از محیط گوشی usb debuging رو روشن کن و با z3x قفل frp رو غیر فعال کن.

موفق باشی!

دست هایی که کمک میکنند مقدس تر از لب هایی هستند دعا میکنند

تلگرام : 9398959796

لینک ارسال

اگر باکس نداری از منوی developer option تیک oem unlock رو بزن و اکانتی که ادد کردی ریمو کن و ریست فکتوری رو بزن راحت میاد بالا

لینک ارسال

باسلام؛ من گوشی j700f را به اندروید6 ارتقا دادم متاسفانه از من جمیل می خواهد وجمیلم را هم فراموش کردم ازسایت شما باینریSamsung_FRP_ Reset_ File_J700F را خریداری کردم متاسفانه نرم افزار اودین ان را اجرا نکرد البته قبل از این هم ورژن 6.1 را از سایتتون خرید کردم اون هم اصلا گوشی قبول نکرد ومجبور شدم از سایت دیگه ورژن 6 را خریداری کنکم ولی اون اپدیت را تو گوشی فلش کردم وگوشی بالا آمد. با جناب امیر علی هم تماس گرفتم اون هم لینکی رابرایم ارسال کرد وفیلم بود با نگاه کردن او تمام نرم افزار های مورد نیاز را نصب نمودم ولی در نرم افزار Realterm درقسمت send بایستی یک note pad می اومد ولی عمل نکرد لطفا کمکم نمایید.

لینک ارسال

ً@*&،454ً@*&،454ً@*&،454ً@*&،454ً@*&،454ً@*&،454

باسلام؛ من گوشی j700f را به اندروید6 ارتقا دادم متاسفانه از من جمیل می خواهد وجمیلم را هم فراموش کردم ازسایت شما باینریSamsung_FRP_ Reset_ File_J700F را خریداری کردم متاسفانه نرم افزار اودین ان را اجرا نکرد البته قبل از این هم ورژن 6.1 را از سایتتون خرید کردم اون هم اصلا گوشی قبول نکرد ومجبور شدم از سایت دیگه ورژن 6 را خریداری کنکم ولی اون اپدیت را تو گوشی فلش کردم وگوشی بالا آمد. با جناب امیر علی هم تماس گرفتم اون هم لینکی رابرایم ارسال کرد وفیلم بود با نگاه کردن او تمام نرم افزار های مورد نیاز را نصب نمودم ولی در نرم افزار Realterm درقسمت send بایستی یک note pad می اومد ولی عمل نکرد لطفا کمکم نمایید.

درود دوست من

تمام اموزش ها و فایل های دانلود سنتر بارها توسط همکاران و اساتید سایت تست شده و جواب گرفتن سپس در اختیار دیگر عزیزان قرار داده شد پس به گمانم یه مقدار رو نکات و اموزش ها دقت کافی جهت حل مشکلتون به خرج ندادین . اگر مشکلتون پابرجاست طبق این اموزش پیش برید مشکلتون 100 درصد رفع میشه .

http://forum.gsm-developers.com/thread12501.html

موفق باشین

لینک ارسال

Note pad را خودتون بسازید بعد دو تا کد که مربوط به برنامه Realterm هست رو توی اون کپی کنید......بعد توی قسمت Send به ترتیب اونها رو کپی پیست کنید که بتونه تماس برقرار کنه به شماره ای که شما معرفی میکنید و از اون طریق وصل میشید به مرورگر و ادامه که احنمالا توی فایل ویدیویی آموزش داده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...