رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

کمک در مورد فلش نشدن z1 compact

ارسال های توصیه شده

گوشی فوق رمز روشه جهت بازگشایی رمز میخوام فلشش کنم ولی فلش نمیشه.از لحاظ سوکت و درایور مشگلی نداره و سیستم گوشی فوق رو شناسایی میکنه.

دقیقا ببین چه ورژنی روش نصب هیت همون ورژن رو بگیر و فایل userdata رو از توش خارج کن بعد یوزر دیتا رو خالی روی گوشی فلش بزن تمام.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال
user data رو دارم مشکل من نرفتن به حالت فلش هست فقط درایورها رو شناسایی میکنه و شارژ میخوره.فلش نمیشه.

ولوم پایین رو چک کن شاید قطعی یا آبخوردگی داره بخاطر اینکه شارژ میشه ولی فلش نمیشه البته سوکت شارژ رو هم چک کن

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

درود دوستان لطفا اجازه بدید که به راهنمایی اولیه رو پاسخ بدن بعد باقی دوستان راهنمایی رو ادامه بدن.

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال

سلام اگه شما از اسیتول استفاده میکنید ورژن اسیتول شما فکر کنم قدیمیه با ورژن جدید تست کنید

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

نه مشکل ولوم نداره.از باکس هم استفاده نمیکنم از آخرین ورژن فلش تولز استفاده کردم.یک زد وان هم اومد که اونم فلش نشد.مشکل گوشی نیست مشکل برنامه هست.ویندوز 7 64 بیتی دارم درایورها هم نصبن .به حالت فست بوت هم میره ولی حالت فلش نه.

لینک ارسال
نه مشکل ولوم نداره.از باکس هم استفاده نمیکنم از آخرین ورژن فلش تولز استفاده کردم.یک زد وان هم اومد که اونم فلش نشد.مشکل گوشی نیست مشکل برنامه هست.ویندوز 7 64 بیتی دارم درایورها هم نصبن .به حالت فست بوت هم میره ولی حالت فلش نه.

دوست عزیز اگه گوشی شناسایی میشه لاگ از فلش تول قرار دهید

درایور s1boot هم چک کنید که نصب شده باشه

و حتما از فلشری استفاده کنید که من قرار دادم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...