رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

رام اورجینال و فارسی y600-u40 و حل مشکل صفحه سیاه/سریال و بیس باند کوک توسط ilya20

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان

مثل همیشه باز هم در خدمتتان هستم با رام رام اورجینال و فارسی Y600-U40 کوک توسط ILYA20

رام فارسی کوک شده Y600 U40 و Y600 U20 حل مشکل سریال و تصویر

دوستان خیلیا در جریان هستند این مدل با رام Y600-U20 فارسی میشه و اما در برخی مدلا به خاطر بالا بودن بیلد گوشی با سیاهی تصویر و عدم داشتن سریال و بیس باند مواجه میشید...

این رام با ترکیب پچ های دو مدل تشکیل شده و عزیزان میتوانند چشم بسته رام رو روی گوشی رایت کنند بدون مشکل

دانلود رام رسمی و فارسی Y600-U40 و Y600-U20 حل مشکل سریال و تصویر

این رام توسط بنده فقط و فقط جهت استفاده شخصی کاربران جی اس ام دولوپرز کوک شده است و هر گونه کپی و یا سو استفاده از این رام حرام است

تا پایان اپلود صبور باشید

موفق باشید و ماندگار.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 4 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام.عاقا من این فایلو دوبار خریداری کردم امروز .هر دو بار هم نتونستم دانلود کنم .اخطار میده که ای پی شما تغییر کرده .چون خیلی واجب بود مجبور شدم دو بار بخرمش امرو ز .ممنون میشم اگ سریعتر پاسخگو باشین.مچکرم:u_e403:

لینک ارسال
سلام.عاقا من این فایلو دوبار خریداری کردم امروز .هر دو بار هم نتونستم دانلود کنم .اخطار میده که ای پی شما تغییر کرده .چون خیلی واجب بود مجبور شدم دو بار بخرمش امرو ز .ممنون میشم اگ سریعتر پاسخگو باشین.مچکرم:u_e403:

با ایمیلی که خریداری کردید ثبت نام کنید

در ضمن لینک دانلود به ایمیل شما هم ارسال شده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...