رفتن به مطلب

xdadeveloper

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

درباره xdadeveloper

 • درجه
  کاربر سایت
 • تاریخ تولد تعیین نشده
 1. به جای rm/cp فقط از cp استفاده کردم. به جای اپ اورجینال اپ دستکاری شده کپی کردم برای اینکه بفهمم بعد از جایگزینی چه اتفاقی می افته، البته از نحوه دیکامپایل/کامپایل مطمئنم و مشکلی در این کار نمیبینم. با پرمیشن 777 و بدون اون تست کردم. بعد از جایگزینی آنمانت کردم. متاسفانه مشکل سرجاشه.
 2. ممنون از پاسختون. اما مدلهایی که من به مشکل برمیخورم گوشیهای سامسونگ سفارش شرق آسیا هستند که معمولا روت و کاستوم ریکاوری در اینها مشکل یافت میشه. الان گوشی که روش کار میکنم g5520 هست و من راهی به غیر از ویرایش مستقیم رام برای تغییرات فایل سیستم ندارم.(تمام راه حلهای شما نیازمند روت و یا کاستوم ریکاوری است) فرمودید نوع مانت کردنم مشکل داره و اینکه اپ سیستمی رو نباید حذف کنم، میشه توضیح بدید در این موارد؟
 3. با سلام خدمت اساتید محترم. مشکل من فقط محدود به یک سری از مدلها میشه و درتمام گوشیها این مشکل رو ندارم. جریان از این قراره که وقتی یک APK رو میخوام جابجا کنم پس از فلش رام و بالا اومدن گوشی اون اپلیکیشن یا وجود نداره یا به طور ناقص نشون داده میشه. بحث کامپایل و دیکامپایل هم نیست چون apk اورجینال رو کپی میکنم (یعنی با یکبار کپی کردن برنامه به هم میریزه با اینکه پرمیشن هم درسته) به عنوان مثال بنده اینجا اپ سیستمی ستینگ رو به پوشه دیگر کپی کردم sudo cp /home/xda/Desktop/o/v2/PROJECT/system.img.mnt/priv-app/SecSettings2/SecSettings2.apk /home/xda/Desktop/o/SecSettings2.apk و در اینجا همون اپ رو حذف کردم sudo rm /home/xda/Desktop/o/v2/PROJECT/system.img.mnt/priv-app/SecSettings2/SecSettings2.apk دوباره apk رو به جای اصلیش برگردوندم sudo cp /home/xda/Desktop/o/SecSettings2.apk /home/xda/Desktop/o/v2/PROJECT/system.img.ext4.mnt/priv-app/SecSettings2/SecSettings2.apk رام ریپک و فلش کردم ستینگ کار نکرد. منظورم از این کار (انتقال اپ دست نخورده) این بود که بفهمم مشکل کارم در ویرایش apk نبوده و ایراد از یه جای دیگه است. این هم نرم افزار کامرا که اورجینال و بدون دستکاری فقط جابجا کردم و به این روز افتاد. اینو هم اضافه کنم که گوشی روت نمیشه وگرنه مدلهای مشابه که امکان روت داشتند با روت بروزر اپ ادیت شده و اورجینال جابجا کردم و هیچ مشکلی نداشتم.
×