رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل سریال Xpria Z C6602 و ریست شدن آن

reshad

ارسال های توصیه شده

سلام

من برای مشکل ریست شدنش با پایین اوردن ورزن از 4.4.4 به 4.1.2 با باکس اسان سام یا استولز حل میشه

10_1_A_1_434.APP_SW_Yuga_GENERIC_1269_5309_S1_SW_LIVE_5CA3_PID1_0002_MMC

10_1_A_1_434.FSP_Yuga_GLOBAL_HSPA_1270_7937_S1_SW_LIVE_5CA3_PID1_0002_MMC.R6A

اگه کسی فایل خواست در همین پست اعلام کنه تا در پست بعدی بزاش اپلود کنم

اما برای سریال هنوز راه حلی پیدا نکردم حتی به گفته یکی از دوستان از برنامه sony pc companion اپدیتش کزدم

ولی بارم هیچ اخرین روشی که خودم بعد از تحقیق بهش رسیدم فقط باکس riff که دو روز دیگر نتیجه رو در همین پست

اعلام میکنم

با تشکر از مدیر محترم و اساتید محترم سایت

لینک ارسال

سلام خدمت شما

مراحل:

- اول در باکس SETOOL از منوی PDA گزینه C660X_XPERIA Z را انتخاب نمائید.

- فایل های مربوطه را بچینید

- به سر برگ SETTING رفته و تیک 1و3 را بزنید(Signed mode , customize)

- به سر برگ pda رفته روی دکمه Flash کلیک کنید.

- ولوم پائین را گرفته و usb را وصل نمائید.

- منتظر بمانید تا عملیات فلش تمام شود.

به همین راحتی مشکل حل خواهد شد.

نکته : حتما با تیک 1و3 گوشی را فلش کنید.

لینک ارسال

با اجازه اساتید

شما رام فارسی 4.4.4 دانلود کن یه فایل cdf هم تو توضیحات رام داره اون هم دانولد کنید ابتدا فایل گوشی به 4.4.4 فلش کنید

اگر سریال برگشت که هیچ برنگشت فایل cdf مربوط به فایل فلش رو روی گوشی رایت کنید گوشی احتمال زیاد خاموش میشه

مشگلی نداره دوباره فایل رو روش رایت کنید سریال بر میگرده

تا اون جا که بنده در این باره برسی کردم فلش اشتباه فایل باعث پردین سریال میشه

لینک ارسال

ممنون دوست عزیز ولی این گوشی فقط به حالت پرواز برده شده بعد این جوری شده خیلی برام عجیب بود که چطور با یک حالت پرواز بردن سریال حذف شده

به احتمال زیاد حرف شما منطقی تره جایی برده فلش کردن این جوری شده منم 250 تومان باهاش طی کردم

لینک ارسال

شما اول از مدل گوشی مطمئن بشید و با اخرین ورژن موجود فلش کنید.کد پایین پشت گوشی رو اگر تو گوگل سرچ کنید مدل دقیق رو متوجه میشید.

اگر با فلش با باکس اسیتول مشکل برطرف نشد با باکس ریف ترمیم بیسباند و سریال انجام بدید که این مدل رو به خوبی ساپورت میکنه.

لینک ارسال

شما برای اینکه متوجه بشی مدل c6602 یا c6603 است اول با اسیتول identify بگیرید مدل دقیق رو به شما میگه بعد به ورژن 4.4.4 فلش کنید اگه بازم سریال برنگشت از ساپورت اسیتول فایل cdf رو دانلود کنید و روی گوشی رایت کنید گوشی خاموش میشه اما دوباره با فایل فلش مربوطه فلش کنید سریال برمیگرده اگه برنگشت مشکل سخت افزاری از لحاظ سخت افزاری چک کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...