رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی در مورد مشکل با y520-u22

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
دوستان عزیز این گوشی رو با فایل موجود فارسی کردم.الان مشکل وای فای و بلوتوث داره تصویر هم سیاه میشه.دوستان میتونند راهنمایی کنند...

درود بر شما دوست عزیز...

با بیلد نامبر 107 فلش کنید...

لینک دانلود :download...

موفق باشید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

با اجازه دوست خوبم

اگر از لینک بالا جواب نگرفتین فایل با این مشخصات را دانلود کن قابلیت رایت با فلش تولز هم داره

URL="http://Y520-U22_Firmware_V100R001C328B109_English_Android 4.4.2.zip"]Y520-U22_Firmware_V100R001C328B109_English_Android 4.4.2.zip[/url]

لینک ارسال

بیلد 106 روی گوشی بود من بیلد 107-109-111زدم جواب نمیده.. مشکل بلوتوث و وای فای حل میشه اما مشکل سیاهی صفحه و هنگ کردن گوشی حل نمیشه بالای 5گیگ فایل گرفتم و روی گوشی رایت کردم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
بیلد 106 روی گوشی بود من بیلد 107-109-111زدم جواب نمیده.. مشکل بلوتوث و وای فای حل میشه اما مشکل سیاهی صفحه و هنگ کردن گوشی حل نمیشه بالای 5گیگ فایل گرفتم و روی گوشی رایت کردم

درود دوباره...

احتمال زیاد مشکل شما emmc هستش...

موفق باشید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

گوشی نو هست مال همکارم هست ... مشکل سیاهی صفحه .بلوتوث . و وای فای داشت ...یه رام اد شد از انجمن های همسایه گرفتم رو گوشی رایت کردم بلوتوث و وای فای حل شد..

اما مشکل سیاهی موقع که روشن میکنی بالا میاد بعد چند دقیقه صفحه سیاه میشه و گوشی هنگ کرده .. مگه باطری در بیای دوباره جا بزنی تا دوباره روشن بشه...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...