رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

عدم وجود بیس باند و سریال در g900f

ارسال های توصیه شده

سلام

گوشی g900f بعد از اپدیت از طریق وای فای هم سریال پریده هم بیس باند ویه مشکل عجیبتر هم داره تا زمانی که گوشی به لپ تاپ وصل هست گوشی روشن میمونه ولی تا گوشی رو جدا میکنی شروع به ریست شدن و به شدت داغ میشه فلش 4 فایله آخرین نسخه و فایل cert رایت کردم ولی بازم جواب نگرفتم.با زدن کد *#0011# تو قسمت service mod هم خالی شده دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه.ممنون

لینک ارسال
سلام

گوشی g900f بعد از اپدیت از طریق وای فای هم سریال پریده هم بیس باند ویه مشکل عجیبتر هم داره تا زمانی که گوشی به لپ تاپ وصل هست گوشی روشن میمونه ولی تا گوشی رو جدا میکنی شروع به ریست شدن و به شدت داغ میشه فلش 4 فایله آخرین نسخه و فایل cert رایت کردم ولی بازم جواب نگرفتم.با زدن کد *#0011# تو قسمت service mod هم خالی شده دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه.ممنون

درود..

شما باید چند تا کار انجام بدی..

اول باطری رو عوض کن ببین او ریستارت و داغی گوشی درست میشه یا نه.

دوم با bst یا z3x گوشی رو یکبار ریست دیفالت efs بزن تا سریال 0049 یا /001 بشه بعد سرت رایت کن.

GSM-DEVELOPERS

THE BEST FORUM

There's always a way to solve problems

4_online?async&rand=0.169399502601008

لینک ارسال

من امروز باکس z3x که دارم خراب شده توقسمت پاور مشکل داره.الان دارم با نرم افزار کرک این کارو انجام میدم واین خطا رو میده.ضمنا یاداوری میکنم که مراحل بالا رو دیروز با z3x انجام دادم

هر کاری میکنم عکس up نمیشه

لینک ارسال
درود..

شما باید چند تا کار انجام بدی..

اول باطری رو عوض کن ببین او ریستارت و داغی گوشی درست میشه یا نه.

دوم با bst یا z3x گوشی رو یکبار ریست دیفالت efs بزن تا سریال 0049 یا /001 بشه بعد سرت رایت کن.

باطری عوض کردم ولی مشکل حل نشد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...